DBIÓR OSOBISTY

Wszystkie zamówienie złożone drogą elektroniczną Klient może odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym – Centrum Skórzane Dudziak, ul. Mieszka I 4a, 32 – 660 Chełmek w godzinach otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: 9:00 – 16:00
Przy opcji odbioru osobistego o tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru zawiadamiamy poprzez email lub telefonicznie (jeśli przy rejestracji/składaniu zamówienia podany został numer telefonu komórkowego).
Zamówienie oczekuje na odbiór przez 14 dni roboczych. Po tym czasie ponawiamy kontakt celem potwierdzenia chęci sfinalizowania transakcji. Jeżeli będzie to niemożliwe zamówienie zostaje anulowane.

DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Dostawa na terenie Polski odbywa się pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy przy płatności za pobraniem: 20 zł.
Koszt dostawy przy płatności z góry: 15 zł. 


Przybliżony czas realizacji zamówienia dostępny widoczny jest na stronie produktu.
Czas oczekiwania na doręczenie liczony jest od chwili nadania paczki do chwili jej dostarczenia adresatowi i dotyczy dni roboczych (od poniedziałku do piątku).
O nadaniu paczki Klienta zawiadamiamy poprzez email lub telefonicznie (jeśli przy rejestracji/składaniu zamówienia podany został numer telefonu komórkowego).

DOSTAWA POZA GRANICĘ POLSKI

Sklep internetowy RAMONESKA.PL realizuje wysyłkę zamówień również do krajów zagranicznych. Wysyłka zamówienia poza granice Polski jest możliwa tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej  oraz Poczty Polskiej. Warunkiem realizacji zamówienia jest w tym wypadku jego wcześniejsze opłacenie, ponieważ nie wysyłamy zagranicę paczek z opcją „płatność przy dostawie”. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od wybranego przez Klienta spedytora, gabarytu paczki oraz kraju doręczenia – jest on równy opłacie pobieranej przez przewoźnika powiększonej o koszt przygotowania paczki do wysyłki w wysokości 5,00 ZŁ.


Porównaj 0